Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Zaštita bilja
- Fungicidi
- Asena 2 g
Proveri dostupnost
- NSZ
Obavesti me kada proizvod ponovo bude dostupan
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fungicidi |
| Težina pakovanja | 0 kg |
| Brend | Agromarket |
| Hemijska grupa | Strobilurini |
| Aktivna Materija | Krezoksim – metil 500 g/l |
| Formulacija | WG |
| Mehanizam delovanja | Inhibira mitohondrijalno disanje preko inhibicije citohrom reduktaze. Suzbija veliki broj patogenih mikroorganizama brojnih gajenih biljaka. |
| Doza primene | 0.2 kg/ha |