- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Lančane testere
- Motorne testere
- Motorna testera VGS 620 S
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne testere |
| Težina pakovanja | 8.11 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 2.8 kW |
| Broj obrtaja | 11000 rpm |
| Zapremina motora | 62 cm³ |
| Broj zuba lanca | 34 zuba |
| Dužina vodilice | 45 cm |
| Rezervoar ulja | 0.35 l |
| Rezervoar goriva | 0.55 l |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Brzina lanca | 24.4 m/s |
| Gorivo - testere | Mešavina 40:1 (Bezolovni benzin: ulje za 2-taktne motore) |
| Potrošnja goriva pri maksimalnoj snazi motora | 560 g/kWh |
| Sistem za snabdevanje uljem | Mehanička klipna pumpa |
| Ulje za lanac | Mineralno ulje |
| Korak lanca | 73LPX068E; 3/8; 1.5 mm |
| Model vodilice | Oregon Pro Am; 45 cm; 3/8; 1.5 mm |
- Profesionalna vodilica sa lancem grubog koraka – omogućava efikasne, duboke rezove i brzo skraćivanje trupaca
- Automatsko podmazivanje lanca sa regulacijom – prilagođava količinu ulja uslovima rada i smanjuje habanje reznog sklopa
- Sistem protiv mržnjenja karburatora – obezbeđuje pouzdan rad u hladnim i vlažnim zimskim uslovima
- Inerciona kočnica lanca – momentalno zaustavlja lanac pri povratnom udarcu i povećava nivo bezbednosti rukovaoca
- Antivibracioni rukohvati – smanjuju zamor šaka i unapređuju udobnost pri dužem radu
- CDI sistem paljenja - obezbeđuje sigurno i lako startovanje.
- Ergonomski raspored komandi – olakšava pristup sauhu, gasu, prekidaču motora i podešavanju protoka ulja tokom rada
- Robusna konstrukcija kućišta – omogućava rad u zahtevnim uslovima i produžava radni vek motorne testere
- Održavanje
Posle svake upotrebe očistiti lanac, vodilicu i kućište testere od piljevine, prašine i naslaga ulja. Redovno proveravati zategnutost lanca, nivo ulja za podmazivanje lanca i stanje filtera vazduha.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Možda Vam se svidi
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.