Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Traktor kosačice
- Benzinski traktori
- Traktor kosačica VTR 650
Šifra artikla: 051438
Barkod: 8605032609577
Model uređaja: VTR 650
Villager rider kosačice su dizajnirane za rad po travnjacima srednje veličine. Opremljene Loncin benzinskim motorima i indukcionim elektromotorima, ove kosačice će biti od velike pomoći Vašem domaćinstvu.
Akcija traje od 01.04. - 30.04.2026.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 118 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Loncin LC1P70 |
| Snaga motora | 4.8 kW |
| Broj obrtaja | 3000 rpm |
| Površina košenja | 4000 m² |
| Širina košenja | 610 mm |
| Visina košenja | 35 - 75 mm (5 nivoa, centralno) |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 250 mm / 325 mm |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Zapremina sakupljača | 150 l |
| Broj brzina | 4 napred, 1 nazad |
| Tip transmisije - kosačice | Manuelna |
- Košenje
- Sakupljanje
- Sakupljanje
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Zaštitni skladišni pokrivač za traktore.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
3.519,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Setovi za održavanje uređaja
050940
Villager set za zamenu ulja
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
799,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
023932
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
739,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
056497
Villager ulje za četvorotaktne motore 600 ml sa posebnim aditivima za bolje čišćenje i...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
549,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kaiševi - klinasti
053155
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
2.652,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi traktor kosačica
053145
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.092,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Noževi za traktor kosačice
053144
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
296,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Baštenski alati - gume
053073
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
3.900,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Noževi za traktor kosačice
053141
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
3.432,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi traktor kosačica
053045
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
3.900,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Benzinski traktori
088792
Traktor kosačica koja je namenjena za održavanje većih travnatih površina uz visok nivo...
Traktor kosačica AGM LTM 86-25
Cena
289.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
088791
Traktor kosilica namenjena za košenje većih površina travnjaka. Opremljen je benzinskim...
Traktor kosačica AGM LTM 98-25
Cena
269.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
083994
Tornado 5108 je idealan za košenje neravnih travnatih površina ili velikih površina do ...
Traktor kosačica Stiga Tornado 5108 W
Cena
399.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
083578
Traktor kosačica Stiga Estate 9102 WX
Cena
999.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
083657
Villager traktor kosilice su namenjene za korišćenje po velikim travnatim površinama ka...
Traktor kosačica Villager CrossMow 700
Cena
699.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074761
Traktor kosačica Stiga Estate Special
Cena
489.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074763
Traktor kosačica Stiga Tornado 9121 W
Cena
819.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074762
Traktor kosačica Stiga Tornado Special
Cena
439.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074774
Traktorska kosilica STIGA Tornado 398 M dizajnirana je za one koji žele kositi travu sa...
Traktor kosačica Stiga Tornado 398
Cena
329.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074760
Traktor kosačica Stiga Estate 384
Cena
309.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074700
Traktor kosačica Alpina AT3 98 A
Cena
299.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074737
Villager traktor kosilice su namenjene za korišćenje po velikim travnatim površinama ka...
Traktor kosačice Villager VT 848
Cena
349.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Traktor kosačica VTR 650
Benzinski traktori
149.999,00
Izaberi količinu
2
1