Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Alati i mašine
- Akumulatorski uređaji
- Akumulatorska bušilica-odvijač VLN 3210
Šifra artikla: 046810
Barkod: 8605032606248
Model uređaja: VLN 3210
0,00
RSD
2.000,00
RSD
2.000,00
RSD
Ušteda:
0,00
RSD
- NSZ
Obavesti me kada proizvod ponovo bude dostupan
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorski uređaji |
| Težina pakovanja | 3.5 kg |
| Brend | Villager |
| Tip baterije | Li-ion |
| Obrtni moment | 22 Nm |
| Prihvat alata | Futer: 0.8 - 10 mm |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 60 min. |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Akumulatorski uređaji
088569
Kompaktan i pouzdan alat namenjen zavijanju i odvijanju vijaka, kao i bušenju drveta, m...
Akumulatorska bušilica AGM BDL 12V
Cena
3.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Akumulatorski uređaji
070159
Villager bušilice i zavijači su višenamenski alati dizajnirani za različite zanatske ra...
Akumulatorski odvijač Villager VLN SDL 1.0 Prime
Cena
2.399,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorski uređaji
066164
Fuse VLN 3412 je osnovni akumulatorski udarni zavrtač. Kompaktniji je i lakši od standa...
Fix akumulatorski udarni zavijač VLN 3412-2BSC
Cena
4.999,00
RSD
Ušteda
58%
11.999,00 RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorski uređaji
058491
Akumulatorska bušilica je kompaktan i pouzdan alat namenjen za bušenje drveta i metala,...
Akumulatorska bušilica AGM BD 18V
Cena
3.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1