Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Alati i mašine
- Usisivači
- Električni usisivači
- Usisivač za pepeo AGM 800-18 AVC
Šifra artikla: 065674
Barkod: 8605032616131
Model uređaja: AGM 800-18 AVC
Usisivač za pepeo je praktičan i snažan uređaj za brzo i efikasno uklanjanje pepela iz kamina, peći na čvrsto gorivo, roštilja i drugih ognjišta. Dizajnirani su da izdrže visoke temperature ostataka i da pruže sigurno čišćenje bez rasipanja finih čestica u okolinu. Sa motorom od 800 W i rezervoarom od 18 litara obezbeđuje pouzdano usisavanje i jednostavno održavanje.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni usisivači |
| Težina pakovanja | 3.5 kg |
| Brend | Agm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 800 W |
| Protok vazduha - usisivači | 2 m³/min (33.3 l/s) |
| Zapremina posude | 18 l |
| Maksimalni vakuum | 16 kPa |
| Dužina aluminijumske cevi | 230 mm |
| Dužina creva | 0.8 m |
| Dužina kabla | 3 m |
| Maksimalno dozvoljena temperatura pepela | 40°C |
- Kartonska kutija
- HEPA filter
- Periva vrećica
- HEPA filter
- Periva vrećica
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Električni usisivači
089493
DeWalt tihi usisivač od nerđajućeg čelika za suvo i mokro...
Cena
28.799,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Električni usisivači
089492
DeWalt tihi usisivač za suvo i mokro usisavanje 34L - DXV...
Cena
29.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Električni usisivači
087184
DeWalt usisivač za suvo i mokro usisavanje 20L - DXV20P
Cena
17.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Električni usisivači
087185
DeWalt separator prašine zapremine 23L - DXVCS002
Cena
11.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Električni usisivači
087186
DeWalt usisivač od nerđajućeg čelika za suvo i mokro usis...
Cena
21.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Usisivač za pepeo AGM 800-18 AVC
Električni usisivači
5.699,00
Izaberi količinu
2
1