Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Zaštita bilja
- Herbicidi
- Kletox extra 1 l
Proveri dostupnost
- NSZ
Obavesti me kada proizvod ponovo bude dostupan
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Herbicidi |
| Težina pakovanja | 1.12 kg |
| Brend | Agromarket |
| Hemijska grupa | Cikloheksandioni |
| Aktivna Materija | Kletodim 240 g/l |
| Formulacija | EC |
| Mehanizam delovanja | Inhibitor Acetil-CoA-karboksilaze i biosinteze lipida |
| Spektar delovanja | Jednogodišnje i višegodišnje uskolisne korovske vrste |
| Doza primene | 0,4 – 1,0 (4 - 10 ml na 100 m2) |