- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse brusilice
- Fuse akumulatorska ugaona brusilica VLN 4320-1BSC
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
omogućava lakši rad sa dve ruke.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse brusilice |
| Težina pakovanja | 4.72 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Navoj vratila | M14 |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 8000 rpm |
| Prečnik diska | 115 mm / 22 mm |
| Produžena garancija | 5 godina |
1.5Ah - 15 min
2Ah - 20 min
3Ah - 40 min
4Ah - 50 min
6Ah - 80 min
Vreme punjenja sa punjačem:
2.4A/1.5Ah - 45 min; 2.4A/2Ah - 60 min; 2.4A/3Ah - 90 min; 2.4A/4Ah - 120 min; 2.4A/6Ah - 180 min
4.5A/1.5Ah - 45 min; 4.5A/2Ah - 55 min; 4.5A/3Ah - 55 min; 4.5A/4Ah - 65 min; 4.5A/6Ah - 90 min
2x4.5A/1.5Ah - 45 min; 2x4.5A/2Ah - 55 min; 2x4.5A/3Ah - 55 min; 2x4.5A/4Ah - 65 min; 2x4.5A/6Ah - 90 min
Preporučeni punjači: 2.4A, 4.5A, 2x4.5A
Oprema: Alat dolazi u plastičnom koferu, u setu sa baterijom od 4Ah i punjačem 2.4A.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Možda Vam se svidi
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.