Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Trimeri za travu
- Motorni trimeri
- Motorni trimer Villager BC 2700 XCE
Šifra artikla: 046518
Barkod: 8605032605715
Model uređaja: BC 2700 XCE
Villager gama motornih kosa nudi napredne performanse, udoban rad, kvalitet i dugotrajnost. Celokupna gama je optimizovana tako da, u zavisnosti od tipa i namene eksploatacije, svakom potencijalnom korisniku ponudi najbolje rešenje.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Težina pakovanja | 13.24 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.95 kW |
| Broj obrtaja | 10500 rpm |
| Zapremina motora | 46.5 cm³ |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Tip remena | Profesionalni remen |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Tip kardanske cevi | Nedeljiva aluminijumska |
| Prečnik kardana | 28 mm |
| Sistem prenosa ( tip transmisije) | Kardan |
| Radni zahvat niti | 460 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
- Antivibracijski sistem
- Super Start
- Tecomec Easy Load
- Super Start
- Tecomec Easy Load
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Pantalone
046922
Zaštitna kecelja dizajnirana za rad sa trimerima.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.329,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
056495
Ulje za dvotaktne motore 1L je kvalitetno mazivo namenjeno svim tipovima dvotaktnih ben...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
939,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Svećice
054715
Oregon svećice dizajnirane su za motorne testere, motorne sekače i kosilice. Testirane...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
359,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kanisteri
056402
Za lako mešanje i punjenje manjih količina goriva do 1l.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
619,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Rukavice
038144
Izdržljive i udobne radne rukavice koje pružaju pouzdanu zaštitu ruku prilikom rada u b...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.259,00
RSD
Veličina
NSZ
Glave za trimere
031555
Villager Glava za motorni trimer BC15. Bump-N-Work, sa silkom, poluprofesionalni tip.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
935,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
050008
Univerzalno polusintetičko ulje sa "Fuel Fresh" stabilizatorom goriva.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
179,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Rukavice
047717
Villager Radne rukavice VWG 17 izrađene su od sintetičke kože i spandeksa. Materijal hv...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.519,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Naočare
056393
Zaštitne naočare su savršene za upotrebu u svim poslovima, jer pružaju zaštitu od UV zr...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
719,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Motorni trimeri
082161
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 260 E
Cena
9.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
082159
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 430 E
Cena
10.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Motorni trimeri
082160
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 330 E
Cena
10.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
Motorni trimer Villager BC 2700 XCE
Motorni trimeri
42.999,00
Izaberi količinu
2
1