Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Trimeri za travu
- Motorni trimeri
- Motorni trimer Villager BC 1250 S
Šifra artikla: 018390
Barkod: 8606104032514
Model uređaja: BC 1250 S
Villager S-serija trimera je dizajnirana za hobiste. Široka gama modela će zadovoljiti potrebe svih mušterija.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
Video
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Težina pakovanja | 11.09 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.25 kW |
| Zapremina motora | 42.7 cm³ |
| Broj obrtaja | 7000 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Tip remena | Profesionalni remen |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Tip kardanske cevi | Nedeljiva aluminijumska |
| Prečnik kardana | 28 mm |
| Sistem prenosa ( tip transmisije) | Kardan |
| Radni zahvat niti | 415 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
- Dobro izbalansirane performanse
- Remen za trimer PH2016
- Glava sa silkom
- Alat za montažu
- Bočica za pravljenje mešavine
- Trokraki nož
- Remen za trimer PH2016
- Glava sa silkom
- Alat za montažu
- Bočica za pravljenje mešavine
- Trokraki nož
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Pantalone
046922
Zaštitna kecelja dizajnirana za rad sa trimerima.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.329,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Viziri
038146
Providan vizir koji pruža zaštitu od opiljaka i prašine.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.129,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
056495
Ulje za dvotaktne motore 1L je kvalitetno mazivo namenjeno svim tipovima dvotaktnih ben...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
939,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Viziri
034019
Villager Štitnik lica VFS 142 namenjen je, pre svega, zaštiti lica od opiljaka
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.229,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Rukavice
038143
Praktične i udobne radne rukavice namenjene zaštiti ruku tokom različitih radova u bašt...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.259,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kanisteri
056402
Za lako mešanje i punjenje manjih količina goriva do 1l.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
619,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Glave za trimere
031555
Villager Glava za motorni trimer BC15. Bump-N-Work, sa silkom, poluprofesionalni tip.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
935,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
050008
Univerzalno polusintetičko ulje sa "Fuel Fresh" stabilizatorom goriva.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
179,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
056501
Višenamenska mast za baštenske mašine i električne alate.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
520,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Motorni trimeri
082161
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 260 E
Cena
9.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
082159
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 430 E
Cena
10.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Motorni trimeri
082160
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 330 E
Cena
10.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
Motorni trimer Villager BC 1250 S
Motorni trimeri
23.999,00
Izaberi količinu
2
1