Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse baterijske lampe
- Fuse akumulatorski usb punjač za mobilni telefon VLN 9920
Šifra artikla: 056366
Barkod: 8605032611587
Model uređaja: VLN 9920
Fuse VLN 9920 je punjač za mobilne telefone i portabl uređaje sa ugrađenom baterijskom lampom.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse baterijske lampe |
| Težina pakovanja | 0.18 kg |
| Brend | Villager |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Broj USB portova | 2 |
| Izlazni napon | 5 V |
| Struja punjenja | 2 A |
| Tip lampe | LED |
| Ulazni napon | 18 V |
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Fuse punjači
056373
Standardni punjač za Fuse 18V baterije.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
2.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Fuse baterijske lampe
088698
Akumulatorska LED ručna lampa namenjena je za osvetljavanje tamnih, slabo osvetljenih u...
FUSE akumulatorska lampa Villager VLN 9220
Cena
5.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse baterijske lampe
058978
Ova ručna lampa je posebno razvijena za složeno održavanje i popravke kojima se bavite ...
Fuse akumulatorska lampa VLN 9120
Cena
2.799,00
RSD
Veličina
NSZ
Fuse akumulatorski usb punjač za mobilni telefon VLN 9920
Fuse baterijske lampe
1.799,00
Izaberi količinu
2
1