Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Seckalice
- Električne seckalice
- Električna seckalica AGM AS 2520
Šifra artikla: 066394
Barkod: 8605032616599
Model uređaja: AS 2520
Seckalica za grane namenjena efikasnom usitnjavanju drvenastog baštenskog otpada, poput grana, grančica i orezanog rastinja. Konstruisana je kao pouzdan i stabilan uređaj za kućnu upotrebu, sa snažnim električnim pogonom i robusnim sečnim mehanizmom koji obezbeđuje ravnomerno i sigurno usitnjavanje.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električne seckalice |
| Težina pakovanja | 11.74 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2500 W |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 4200 rpm |
| Brzina punjenja | 4200 min⁻¹ |
| Kapacitet centralnog sekača | 45 mm |
| Stepen zaštite | IP X4 |
| Zapremina sakupljača - seckalice i drobilice | 45 l |
- Snažan električni motor – omogućava efikasno i kontinuirano usitnjavanje grana.
- Veliki levak za punjenje – jednostavno i bezbedno ubacivanje materijala.
- Elektromagnetna sigurnosna sklopka – štiti motor od preopterećenja.
- Ravni štap za guranje – bezbedno ubacivanje otpada bez kontakta sa noževima.
- Održavanje
Redovno čistite kućište uređaja, levak, sečiva i ventilacione otvore. Uklonite naslage sa radnih delova, a sve radove održavanja obavljajte na isključenom uređaju.
- Veliki levak za punjenje – jednostavno i bezbedno ubacivanje materijala.
- Elektromagnetna sigurnosna sklopka – štiti motor od preopterećenja.
- Ravni štap za guranje – bezbedno ubacivanje otpada bez kontakta sa noževima.
- Održavanje
Redovno čistite kućište uređaja, levak, sečiva i ventilacione otvore. Uklonite naslage sa radnih delova, a sve radove održavanja obavljajte na isključenom uređaju.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Naočare
067083
Beli okvir sa providnim staklima
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
309,00
RSD
Veličina
NSZ
Rukavice
046923
Villager Radne rukavice VWG 17 izrađene su od sintetičke kože i spandeksa. Materijal hv...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.519,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Električne seckalice
041454
Villager motorne i električne seckalice imaju široku primenu u procesu obrade biljnog o...
Električna seckalica za grane Villager VC 2500
Cena
23.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Električna seckalica AGM AS 2520
Električne seckalice
16.499,00
Izaberi količinu
2
1