Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Skuteri, bicikli i tricikli
- Baterijski bicikli
- Baterijski bicikl Yadea Teena 48V 12Ah - beli
Šifra artikla: 087717
Barkod: 8605032640938
Model uređaja: Teena
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski bicikli |
| Težina pakovanja | 54 kg |
| Tip elektromotora | Brushless hub elektromotor |
| Brend | Yadea |
| Napon | 48 V |
| Priključna snaga | 240 W |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 12 Ah |
| Broj bzina - skuteri, bicikli i tricikli | 1 |
| Klirens | 12 cm |
| Kočnice (napred/nazad) | doboš/doboš |
| Maksimalna brzina - skuteri, bicikli i tricikli | 25 km/h |
| Maksimalni domet - skuteri, bicikli i tricikli | 40 km |
| Međuosovinsko rastojanje | 102 cm |
| Pneumatici (napred/nazad) | 14 x 2.215 tubeless |
| Suspenzija (napred/nazad) | mehanička |
| Visina sedišta | 72 cm |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 6 h |
- Kontrolna tabla
- Korpa
- LED far
- Podešavanje visine sedenja
- Pogon pedalama
- Korpa
- LED far
- Podešavanje visine sedenja
- Pogon pedalama
Proizvođač: Yadea
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Baterijski bicikli
089258
Baterijski bicikl Yadea U3 48V 12Ah - sivi
Cena
99.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Baterijski bicikli
087718
Baterijski bicikl Yadea Teena 48V 12Ah - crni
Cena
59.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Baterijski bicikl Yadea Teena 48V 12Ah - beli
Baterijski bicikli
59.999,00
Izaberi količinu
2
1