- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse bušilice/odvijači
- FUSE akumulatorska brushless udarna bušilica Villager VLP 5121 - 2BSC
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse bušilice/odvijači |
| Težina pakovanja | 23.42 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 60 Nm |
| Broj udaraca | 0 - 6750 / 0 - 28500 ipm |
| Prihvat alata | 0.8 - 13 mm |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 0 - 1900 rpm / 0 - 450 rpm |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Kapacitet futera | 13 mm |
| Broj brzina rada | 2 |
| Izlazna jačina punjača | 2.4 A |
1.5Ah - 20 min
2Ah - 30 min
3Ah - 45 min
4Ah - 60 min
6Ah - 90 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah
Sadržaj:
- Bušilica VLP 5121
- 2 × 2 Ah baterija
- 2.4 A punjač
- Plastični kofer
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.