Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse baštenski alat
- Fuse duvači
- Fuse akumulatorski duvač za lišće VBV 2440
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
%
Sačuvajte u listi želja
Šifra artikla: 081343
Barkod: 8605032635576
Model uređaja: VBV 2440
Uređaj koji pogoni elektromotor bez četkica. Duvač napajaju dve litijum-jonske baterije (2x18V).
Ovaj uređaj generiše vazdušne struje koje se koriste za čišćenje posebnih područja od lišća.
Ovaj uređaj generiše vazdušne struje koje se koriste za čišćenje posebnih područja od lišća.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse duvači |
| Težina pakovanja | 4.47 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 36 V |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 23000 rpm |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 67 m/s |
| Produžena garancija | 5 godina |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah - 7 min
2Ah - 10 min
3Ah - 15 min
4Ah - 20 min
6Ah - 30 min
Preporučeni tipovi baterija: 4Ah, 6Ah
- Teleskopska cev
- Ravna i pljosnata cev
- Komplet za čišćenje oluka
- Kaiš
1.5Ah - 7 min
2Ah - 10 min
3Ah - 15 min
4Ah - 20 min
6Ah - 30 min
Preporučeni tipovi baterija: 4Ah, 6Ah
- Teleskopska cev
- Ravna i pljosnata cev
- Komplet za čišćenje oluka
- Kaiš
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Fuse duvači
088682
Duvač lišća je namenjen za čišćenje lišća, trave i sitnog otpada. Uređaj koristi napaja...
FUSE akumulatorski duvač za lišće Villager VBV 2420
Cena
7.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse duvači
072305
Čišćenje lišća može biti i celodnevni posao osim ako imate Fuse VBV 2120 aku duvač lišć...
FUSE akumulatorski duvač za lišće VBV 2120-1BCB
Cena
10.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse duvači
056368
Čišćenje lišća može biti i celodnevni posao osim ako imate Fuse VBV 2120 aku duvač lišć...
Fuse akumulatorski duvač za lišće VBV 2120
Cena
4.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse akumulatorski duvač za lišće VBV 2440
Fuse duvači
9.499,00
Izaberi količinu
2
1