Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse baštenski alat
- Fuse duvači
- Fuse akumulatorski duvač za lišće VBV 2120
Šifra artikla: 056368
Barkod: 8605032611600
Model uređaja: VBV 2120
Čišćenje lišća može biti i celodnevni posao osim ako imate Fuse VBV 2120 aku duvač lišća da vam pomogne na putu do savršenog dvorišta.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse duvači |
| Težina pakovanja | 1.9 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 12000 rpm |
| Maksimalni protok vazduha | 105 m³/min |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 58 m/s |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Tip rukohvata - duvači i usisivači za lišće | Soft grip rukohvat |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah - 15 min
2Ah - 20 min
3Ah - 30 min
4Ah - 40 min
6Ah - 60 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
1.5Ah - 15 min
2Ah - 20 min
3Ah - 30 min
4Ah - 40 min
6Ah - 60 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Rukavice
047716
Villager Radne rukavice VWG 17 izrađene su od sintetičke kože i spandeksa. Materijal hv...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.519,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse punjači
056373
Standardni punjač za Fuse 18V baterije.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
2.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Fuse duvači
088682
Duvač lišća je namenjen za čišćenje lišća, trave i sitnog otpada. Uređaj koristi napaja...
FUSE akumulatorski duvač za lišće Villager VBV 2420
Cena
7.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
21%
Fuse duvači
081343
Uređaj koji pogoni elektromotor bez četkica. Duvač napajaju dve litijum-jonske baterije...
Fuse akumulatorski duvač za lišće VBV 2440
Cena
9.499,00
RSD
Ušteda
21%
11.999,00 RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse duvači
072305
Čišćenje lišća može biti i celodnevni posao osim ako imate Fuse VBV 2120 aku duvač lišć...
FUSE akumulatorski duvač za lišće VBV 2120-1BCB
Cena
10.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse akumulatorski duvač za lišće VBV 2120
Fuse duvači
4.999,00
Izaberi količinu
2
1