Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Pumpe za vodu
- Električne pumpe
- Pumpa za baštu AGM AJP 600
Šifra artikla: 035232
Barkod: 8606012809017
Model uređaja: AJP 600
Pumpa za baštu namijenjena je za snabdijevanje čistom vodom iz bunara, rezervoara i drugih izvora za potrebe navodnjavanja i domaćinstva. Konstruisana je kao centrifugalna samousisna pumpa sa kvalitetnim električnim motorom i robusnim kućištem, koja omogućava stabilan rad, jednostavnu instalaciju i dug vijek trajanja.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električne pumpe |
| Težina pakovanja | 7.44 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 600 W |
| Protok vode | 3 m³/h |
| Dubina povlačenja | 8 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 35 m |
| Prečnik izlaza (Ø) | 25 mm |
| Prečnik usisa | 25 mm |
| Radni pritisak - pumpe | 3.5 bar |
- Samousisna centrifugalna pumpa – brzo i pouzdano povlačenje vode uz stabilan rad sistema.
- Venturijev sistem – obezbeđuje efikasno samoodzračivanje i sigurno startovanje.
- Termička zaštita motora – štiti motor od pregrevanja i produžava radni vek uređaja.
- Robusno kućište i kvalitetni materijali – osiguravaju pouzdanost i dugotrajnost u svakodnevnoj upotrebi.
- Održavanje
Tokom perioda dužeg nekorišćenja ili niskih temperatura potrebno je isprazniti vodu. Pre skladištenja očistiti pumpu i čuvati na suvom i provetrenom mestu
- Venturijev sistem – obezbeđuje efikasno samoodzračivanje i sigurno startovanje.
- Termička zaštita motora – štiti motor od pregrevanja i produžava radni vek uređaja.
- Robusno kućište i kvalitetni materijali – osiguravaju pouzdanost i dugotrajnost u svakodnevnoj upotrebi.
- Održavanje
Tokom perioda dužeg nekorišćenja ili niskih temperatura potrebno je isprazniti vodu. Pre skladištenja očistiti pumpu i čuvati na suvom i provetrenom mestu
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Električne pumpe
055367
Villager je proširio ponudu električnih pumpi za posebne svrhe. Takodje smo u našu ponu...
Pumpa za bazene Villager VSPP 15000
Cena
16.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Električne pumpe
030159
Villager je proširio ponudu električnih pumpi za posebne svrhe. Takodje smo u našu ponu...
Elektrovibraciona pumpa Villager VVP 300
Cena
7.699,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Električne pumpe
055366
Villager je proširio ponudu električnih pumpi za posebne svrhe. Takodje smo u našu ponu...
Pumpa za fontanu Villager VFP 2300
Cena
6.399,00
RSD
Veličina
NSZ
Električne pumpe
055368
Villager je proširio ponudu električnih pumpi za posebne svrhe. Takodje smo u našu ponu...
Dubinska pumpa Villager VDWP 4500
Cena
27.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Pumpa za baštu AGM AJP 600
Električne pumpe
8.999,00
Izaberi količinu
2
1