Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Trimeri za živu ogradu
- Električni trimeri za živu ogradu
- Električni trimer za živu ogradu AGM AHT 450
Šifra artikla: 033494
Barkod: 8606012807853
Model uređaja: AHT 450
Električni trimer za živu ogradu namenjen za precizno održavanje žive ograde, žbunova i šiblja u vrtovima. Pruža čisto rezanje uz dugačko sečivo, ergonomsku kombinaciju prednjeg i zadnjeg rukohvata sa više
položaja i sigurnosne prekidače za rad sa obe ruke, što omogućava sigurno i kontrolisano rukovanje u
različitim radnim položajima.
položaja i sigurnosne prekidače za rad sa obe ruke, što omogućava sigurno i kontrolisano rukovanje u
različitim radnim položajima.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni trimeri za živu ogradu |
| Težina pakovanja | 2.92 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 450 W |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 3000 rpm |
| Dužina sečiva | 520 mm |
| Prečnik sečenja | 18 mm |
| Radni zahvat sečiva | 450 mm |
- Snažan električni motor – omogućava stabilan rad i sečenje gušćih živih ograda i žbunja.
- Dugačak nož – omogućava efikasno rezanje viših i širih živih ograda u manje prolaza.
- Ergonomski prednji i zadnji rukohvat – pružaju sigurno držanje u svim položajima rada.
- Zaštitni štitnik za ruke – smanjuje rizik od kontakta sa granama i reznim delom.
- Održavanje
Posle rada očistiti nož, štitnik i ventilacione otvore prljavštine. Redovno podmazivati nož tankim slojem ulja. Uvek skladištiti trimer na suvom mestu.
- Dugačak nož – omogućava efikasno rezanje viših i širih živih ograda u manje prolaza.
- Ergonomski prednji i zadnji rukohvat – pružaju sigurno držanje u svim položajima rada.
- Zaštitni štitnik za ruke – smanjuje rizik od kontakta sa granama i reznim delom.
- Održavanje
Posle rada očistiti nož, štitnik i ventilacione otvore prljavštine. Redovno podmazivati nož tankim slojem ulja. Uvek skladištiti trimer na suvom mestu.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Rukavice
047716
Villager Radne rukavice VWG 17 izrađene su od sintetičke kože i spandeksa. Materijal hv...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.519,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Električni trimer za živu ogradu Villager VHT 715
Cena
12.299,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Villager trimeri za živu ogradu omogućavaju da Vaši žbunovi i žive ograde izgledaju kak...
Električni trimer za živu ogradu VHT 500
Cena
9.199,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Električni trimer za živu ogradu AGM AHT 450
Električni trimeri za živu ogradu
6.599,00
Izaberi količinu
2
1