Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Alati i mašine
- Testere alati
- Kružne testere
- Ručna kružna testera AGM CS 185
Šifra artikla: 066151
Barkod: 8605032616254
Model uređaja: AGM CS 185
Kružna testera je snažan alat namenjen za precizno i efikasno sečenje drveta i drvenih materijala. Opremljena je snažnim motorom koji obezbeđuje stabilan rad. Testera koristi list prečnika 185 mm i omogućava podešavanje dubine i ugla reza do 45°, što je čini pogodnom za različite vrste rezova. Ergonomski dizajn sa glavnim i pomoćnim rukohvatom omogućava sigurno i udobno rukovanje.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Kružne testere |
| Težina pakovanja | 4 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1200 W |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 5800 rpm |
| Dimenzije osnovne ploče | 290 x 142.5 mm |
| Dubina reza | 62 mm (0°) / 42 mm (45°) |
| Dužina kabla - testere | 2 m |
| Maks./min. debljina osnovnog lista | 1.8 mm / 1.6 mm |
| Maks/min. debljina/razmetanje zuba | 2.4 mm / 2.2 mm |
| Otvor za prihvat | 20 mm |
| Prečnik (lista testere) | 185 mm |
- Snažan motor - Motor snage 1500 W omogućava lako i kontinuirano sečenje drveta bez gubitka performansi. Stabilan rad motora doprinosi preciznijim rezovima i manjem naporu korisnika.
- Podesiva dubina i ugao sečenja - Testera omogućava maksimalnu dubinu reza do 62mm pri uglu od 0° i do 42 mm pri uglu od 45°. Jednostavan mehanizam za podešavanje dubine i nagiba omogućava brzo prilagođavanje alata zadatku.
- Bezbednost i ergonomija - Ugrađeni donji zaštitni štitnik lista testere povećava sigurnost tokom rada. Dvostruka izolacija i ergonomski rukohvati obezbeđuju stabilno i bezbedno upravljanje uređajem.
- Podesiva dubina i ugao sečenja - Testera omogućava maksimalnu dubinu reza do 62mm pri uglu od 0° i do 42 mm pri uglu od 45°. Jednostavan mehanizam za podešavanje dubine i nagiba omogućava brzo prilagođavanje alata zadatku.
- Bezbednost i ergonomija - Ugrađeni donji zaštitni štitnik lista testere povećava sigurnost tokom rada. Dvostruka izolacija i ergonomski rukohvati obezbeđuju stabilno i bezbedno upravljanje uređajem.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Listovi za sečenje
033421
Širok izbor listova testera za drvo. Odgovarajuće za Villager stacionarne mašine sa spo...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
870,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Listovi za sečenje
033420
Širok izbor listova testera za drvo. Odgovarajuće za Villager stacionarne mašine sa spo...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
709,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Kružne testere
071546
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenj...
Ručna kružna testera VLP 1815
Cena
12.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kružne testere
071545
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenj...
Ručna kružna testera VLP 1613
Cena
9.899,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kružne testere
051574
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenj...
Ručna kružna testera VLN 165
Cena
8.899,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Kružne testere
054234
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenj...
Ručna kružna testera VLN 185
Cena
7.499,00
RSD
Ušteda
31%
10.899,00 RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ručna kružna testera AGM CS 185
Kružne testere
7.399,00
Izaberi količinu
2
1