Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Trimeri za travu
- Motorni trimeri
- Motorni trimer Villager BC 755 SE
Šifra artikla: 060289
Barkod: 8605032613772
Model uređaja: BC 755 SE
Villager S-serija trimera je dizajnirana za hobiste. Široka gama modela će zadovoljiti potrebe svih mušterija.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
Video
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Težina pakovanja | 5.5 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 0.70 kW |
| Zapremina motora | 22.5 cm³ |
| Broj obrtaja | 8000 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Tip kardanske cevi | Nedeljiva aluminijumska |
| Tip remena | Single remen |
| Sistem prenosa ( tip transmisije) | Kardan |
| Radni zahvat niti | 415 mm |
| Prečnik kardana | 24 mm |
- Mala potrošnja goriva
- Jako mala težina
- Remen za trimer
- Glava sa silkom
- Alat za montažu
- Bočica za pravljenje mešavine
- Jako mala težina
- Remen za trimer
- Glava sa silkom
- Alat za montažu
- Bočica za pravljenje mešavine
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Rukavice
067388
Villager rukavice VWG 15, idealne za korišćenje kod uređaja gde je neophodan visok step...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.259,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pantalone
046922
Zaštitna kecelja dizajnirana za rad sa trimerima.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.329,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Viziri
034019
Villager Štitnik lica VFS 142 namenjen je, pre svega, zaštiti lica od opiljaka
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.229,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Glave za trimere
031555
Villager Glava za motorni trimer BC15. Bump-N-Work, sa silkom, poluprofesionalni tip.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
935,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
050008
Univerzalno polusintetičko ulje sa "Fuel Fresh" stabilizatorom goriva.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
179,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi trimera
065769
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.248,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi trimera
065767
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
2.886,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi trimera
065760
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
3.276,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi 2T motora - starteri
065736
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.638,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi trimera
056587
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.326,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
2.808,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Motorni trimeri
082161
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 260 E
Cena
9.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
082159
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 430 E
Cena
10.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Motorni trimeri
082160
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 330 E
Cena
10.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
Motorni trimer Villager BC 755 SE
Motorni trimeri
16.999,00
Izaberi količinu
2
1