Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Trimeri za travu
- Motorni trimeri
- Motorni trimer Stiga SBC 646 DX
Šifra artikla: 068959
Barkod: 8008984831087
Model uređaja: SBC 646 DX
Ekspert serija STIGA motornih trimera obezbeđuje lagano košenje najgušćeg rastinja.
0,00
RSD
49.999,20
RSD
49.999,20
RSD
Ušteda:
0,00
RSD
- NSZ
Obavesti me kada proizvod ponovo bude dostupan
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Težina pakovanja | 14.6 kg |
| Brend | Stiga |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.5 kW |
| Zapremina motora | 44.8 cm³ |
| Rezervoar goriva | 0.8 l |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Prečnik kardana | 30 mm |
| Prečnik niti | 3 mm |
| Radni zahvat niti | 450 mm |
| Tip remena | Double comfort |
- Novi EEM sistem motora
- Digitalni displej
- Antivibracioni sistem
- Nikari japanski prenosni mehanizam
- Tip najlonske glave: Bump & Work dual line
- Tip noža: 3T ARC
- Digitalni displej
- Antivibracioni sistem
- Nikari japanski prenosni mehanizam
- Tip najlonske glave: Bump & Work dual line
- Tip noža: 3T ARC
Proizvođač: STIGA
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Motorni trimeri
082161
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 260 E
Cena
9.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
082159
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 430 E
Cena
10.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Motorni trimeri
082160
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 330 E
Cena
10.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.