Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse pištolji za farbanje
- Fuse akumulatorski pistolj za farbanje VLN 9721
Šifra artikla: 077807
Barkod: 8605032634371
Model uređaja: VLN 9721
Fuse VLN 9720 pištolj za farbanje je neophodna alatka za brzo obavljane farbarskih poslova. Ostvarite savršeno ofarbanu površinu sa minimalno napora.
Akcija traje od 01.04. - 30.04.2026.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse pištolji za farbanje |
| Težina pakovanja | 1.72 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Kapacitet - alati za specijalnu namenu | 1000 ml |
| Maksimalni protok - alati za specijalnu namenu | 600 ml/min |
| Prečnik mlaznice | 2.2 mm |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah - 8 min
2Ah - 10 min
3Ah - 15 min
4Ah - 20 min
6Ah - 30 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah, 6Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
1.5Ah - 8 min
2Ah - 10 min
3Ah - 15 min
4Ah - 20 min
6Ah - 30 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah, 6Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Fuse akumulatorski pistolj za farbanje VLN 9721
Fuse pištolji za farbanje
6.999,00
Izaberi količinu
2
1