Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Alati i mašine
- Pištolji za zagrevanje
- Pištolj za vreli vazduh VLN 200
Šifra artikla: 055694
Barkod: 8605032611051
Model uređaja: VLN 200
Villager VLN 200 je industrijski fen od 1800W. Podoban je za fabričke i montažne poslove kao alat koji je neophodan za pripremu radnih površina.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Pištolji za zagrevanje |
| Težina pakovanja | 1.37 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1800 W |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Broj režima rada | 3 |
| Protok vazduha - električni alat | 150 / 300 / 500 l/min. |
| Temperatura | 380 - 580°C |
- Difuzor × 2
- Nasadni strugač × 2
- Ručni strugač
- Nasadni strugač × 2
- Ručni strugač
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Rukavice
047716
Villager Radne rukavice VWG 17 izrađene su od sintetičke kože i spandeksa. Materijal hv...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.519,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Pištolji za zagrevanje
012764
Pištolj za zagrevanje je električni alat koji ima za cilj generisanje vrelog vazduha ve...
Pištolj za zagrevanje AGM HG 150
Cena
3.099,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pištolj za vreli vazduh VLN 200
Pištolji za zagrevanje
4.099,00
Izaberi količinu
2
1