Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Alati i mašine
- Pneumatski alat
- Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT VSG 1306
Šifra artikla: 088494
Barkod: 8605032641133
Model uređaja: VAT VSG 1306
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.85 kg |
| Brend | Villager |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Zapremina | 600 ml |
| Maksimalni protok - pneumatski alat | 60-110 ml/min |
| Prečnik dizne | 1.3 mm |
| Radni pritisak - pneumatski alat | 2 - 2.5 bar |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Pneumatski alat
088500
Kompresorska predgrupa Villager VAT MFB 1014
Cena
4.899,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088499
Kompresorska predgrupa Villager VAT MF 1014
Cena
2.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088498
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT VSGP 0801
Cena
5.799,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088497
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT VSGP 1406
Cena
6.799,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088506
Pneumatski udarni odvijač Villager VAT IW 800
Cena
8.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088505
Pneumatski udarni odvijač Villager VAT IW 500
Cena
7.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088495
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT VSG 1406
Cena
3.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088493
Pneumatski mazalica Villager VAT AL 400
Cena
2.898,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088492
Pneumatski čekić u setu Villager VAT AH 61
Cena
2.699,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088501
Regulator pritiska Villager VAT PR 10
Cena
799,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088491
Pneumatski brusač sa kompletom alata Villager VAT VDG 220
Cena
2.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088504
Vulkanizerski pištolj Villager VAT PG 5
Cena
1.199,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT VSG 1306
Pneumatski alat
6.999,00
Izaberi količinu
2
1