Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Pumpe za vodu
- Potapajuće
- Potapajuća fekalna pumpa Elpumps BT 4877 K
Šifra artikla: 023502
Barkod: 5999881825046
Model uređaja: BT 4877K
Potapajuća pumpa za fekalne vode sa sekačem.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Potapajuće |
| Težina pakovanja | 11.41 kg |
| Brend | El-pumps |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 900 W |
| Protok vode | 22 m³/h |
| Dužina kabla - pumpe za vodu | 10 m |
| Dubina povlačenja | 5 m |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1" - 1/2" |
Potapajuća pumpa za fekalne vode sa sekačem.
Proizvođač: Elpumps
Zemlja porekla: Mađarska
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Mađarska
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Potapajuće
065548
Potapajuća pumpa za čistu vodu Elpumps CT 4274 W
Cena
13.199,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Potapajuće
066631
Potapajuća pumpa za prljavu vodu Elpumps CT 4274 S
Cena
13.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Potapajuće
065555
Potapajuća pumpa za prljavu vodu Elpumps CT 3274 S
Cena
12.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Potapajuće
002914
Elektromagnetna pumpa je namenjena isključivo za ispumpavanje čiste vode iz bunara i vo...
Uređaj za navodnjavanje- potok
Cena
7.199,00
RSD
Veličina
NSZ
Potapajuće
023501
Potapajuća pumpa za fekalne vode sa slobodnim protokom.
Potapajuća fekalna pumpa Elpumps Neptun
Cena
20.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Potapajuće
030028
Potapajuća pumpa namenjena za drenažu i ispumpavanje vode u domaćinstvu, posebno za zaš...
Potapajuća pumpa AGM ASP 6000 C
Cena
5.699,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Potapajuće
030029
Potapajuća pumpa namenjena za drenažu i ispumpavanje vode u domaćinstvu, posebno za zaš...
Potapajuća pumpa za prljavu vodu AGM ASP 8000
Cena
6.399,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Potapajuće
033495
Villager potapajuće pumpe su pogodne za hidromelioraciju, bez obzira da li je u pitanju...
Potapajuća pumpa za prljavu vodu Villager VSP 8000
Cena
7.299,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Potapajuće
027946
Villager potapajuće pumpe su pogodne za hidromelioraciju, bez obzira da li je u pitanju...
Potapajuća pumpa za prljavu vodu Villager VSP 10000
Cena
8.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Potapajuće
033496
Villager potapajuće pumpe su pogodne za hidromelioraciju, bez obzira da li je u pitanju...
Potapajuća pumpa za čistu vodu Villager VSP 6000 C
Cena
6.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Potapajuća fekalna pumpa Elpumps BT 4877 K
Potapajuće
30.999,00
Izaberi količinu
2
1