Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Alati i mašine
- Brusilice
- Stone brusilice
- Stona brusilica sa trakom Villager VLN 375
Šifra artikla: 058488
Barkod: 8605032612379
Model uređaja: VLN 375
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Stone brusilice |
| Težina pakovanja | 9.08 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 375 W |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 2850 rpm |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Dimenzije brusne trake | 50 mm x 686 mm |
| Prečnik brusnog kamena | 150 mm / 12.7 mm |
- Brusni kamen
- Brusna traka
- Radno svetlo
- Brusna traka
- Radno svetlo
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Brusni papiri
060645
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
270,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Brusni papiri
060644
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
270,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Brusni papiri
060643
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
270,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Stone brusilice
012765
Dvostrana stona brusilica je uređaj koji koristi brusne točkove za korekcije oblika, sk...
Stona brusilica AGM BG 125
Cena
5.699,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Stona brusilica sa trakom Villager VLN 375
Stone brusilice
10.499,00
Izaberi količinu
2
1