Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse baštenski alat
- Fuse testere
- FUSE akumulatorska lančana testera Villager VBT 0520 -1BSC
Šifra artikla: 086674
Barkod: 8605032639215
Model uređaja: VBT 0520 -1BSC
Akumulatorska testera je namenjena za orezivanje i sečenje drvenih grana do prečnika koji odgovara dužini vodilice, i to sa stabilne podloge i uz obuhvat obema rukama. Predviđena je isključivo za rad
napolju i za obradu drveta, dok upotreba za druge materijale nije dozvoljena. Opremljena je sistemom za zatezanje lanca bez upotrebe alata, što olakšava pripremu i održavanje alata.
napolju i za obradu drveta, dok upotreba za druge materijale nije dozvoljena. Opremljena je sistemom za zatezanje lanca bez upotrebe alata, što olakšava pripremu i održavanje alata.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
Video
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse testere |
| Težina pakovanja | 4 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 3700 rpm |
| Broj zuba lanca | 32 zuba |
| Dužina vodilice | Villytec - 155 mm |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Brzina lanca | 5.6 m/s |
| Model vodilice | 1/4, 1.3 mm |
| Tip rukohvata - testere | Soft grip rukohvat |
| Tip sečiva - testere | Vodilica i lanac |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah - 20 min
2Ah - 30 min
3Ah - 45 min
4Ah - 60 min
6Ah - 80 min
Vreme punjenja sa punjačem:
2.4A/1.5Ah - 45 min; 2.4A/2Ah - 60 min; 2.4A/3Ah - 90 min; 2.4A/4Ah - 120 min; 2.4A/6Ah - 180 min
4.5A/1.5Ah - 45 min; 4.5A/2Ah - 55 min; 4.5A/3Ah - 55 min; 4.5A/4Ah - 65 min; 4.5A/6Ah - 90 min
2x4.5A/1.5Ah - 45 min; 2x4.5A/2Ah - 55 min; 2x4.5A/3Ah - 55 min; 2x4.5A/4Ah - 65 min; 2x4.5A/6Ah - 90 min
Preporučeni punjači: 2.4A, 4.5A, 2x4.5A
Oprema: Alat se isporučuje u koferu sa punjačem Fuse 2.4 A, baterijom Fuse 18 V / 2 Ah i štitnikom lanca.
1.5Ah - 20 min
2Ah - 30 min
3Ah - 45 min
4Ah - 60 min
6Ah - 80 min
Vreme punjenja sa punjačem:
2.4A/1.5Ah - 45 min; 2.4A/2Ah - 60 min; 2.4A/3Ah - 90 min; 2.4A/4Ah - 120 min; 2.4A/6Ah - 180 min
4.5A/1.5Ah - 45 min; 4.5A/2Ah - 55 min; 4.5A/3Ah - 55 min; 4.5A/4Ah - 65 min; 4.5A/6Ah - 90 min
2x4.5A/1.5Ah - 45 min; 2x4.5A/2Ah - 55 min; 2x4.5A/3Ah - 55 min; 2x4.5A/4Ah - 65 min; 2x4.5A/6Ah - 90 min
Preporučeni punjači: 2.4A, 4.5A, 2x4.5A
Oprema: Alat se isporučuje u koferu sa punjačem Fuse 2.4 A, baterijom Fuse 18 V / 2 Ah i štitnikom lanca.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Fuse punjači
083384
FUSE 18V dvostruki brzi punjač 2 x 4,5A omogućava istovremeno punjenje dve FUSE Li-Ion ...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
6.299,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse punjači
083383
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
3.599,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse punjači
056373
Standardni punjač za Fuse 18V baterije.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
999,00
RSD
Ušteda
67%
2.999,00 RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse baterije
056371
Litium-Ion baterija pripada grupi punjivih baterija, spada u snažnije i izdržljivije va...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.799,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse baterije
056370
Litium-Ion baterija predstavlja balans između težine, kapaciteta i trajanja rada, pripa...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Fuse testere
086727
FUSE akumulatorska testera Villager VBT 0620 - 2BSC
Cena
32.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Fuse testere
081255
Fuse akumulatorska lančana testera Villager VBT 0520 -1BC...
Cena
9.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse testere
060114
Fuse VCPS 0820 je aku lančana testera za grane.Ova alatka je vrlo korisna za orezivanje...
Fuse akumulatorska testera za grane Villager VCPS 0820
Cena
9.999,00
RSD
Ušteda
33%
14.999,00 RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse testere
056369
Lagana i ugodna, Fuse VBT 1440 aku lančana testera je odličan izbor za aktivnosti kako ...
Fuse akumulatorska lančana testera VBT 1440
Cena
18.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
FUSE akumulatorska lančana testera Villager VBT 0520 -1BSC
Fuse testere
11.999,00
Izaberi količinu
2
1