Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Uređaji za pranje pod pritiskom
- Aparat za pranje Villager VHW 140 Prime
Šifra artikla: 067118
Barkod: 8605032617633
Model uređaja: VHW 140 PRIME
Mašina koja kompresuje vodu radi čišćenja prljavština sa objekata ili površina.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Uređaji za pranje pod pritiskom |
| Težina pakovanja | 11.93 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2400 W |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Dužina kabla i creva | 5 m / 8 m |
| Maksimalna temperatura vode - aparati za pranje | 50 °C |
| Maksimalni pritisak | 180 bar |
| Maksimalni protok | 8 l/min |
- Brza spojnica crva sa filterom
- Mlaznica - podešavajuća
- Mlaznica - turbo
- Mlaznica - turbo 90°
- Četka za pranje podova (trotoari, staze)
- Ravna četka
- Pištolj za pranje sa brzim konektorom
- Posuda za deterdžent
- Crevo visokog pritiska
- Mlaznica - podešavajuća
- Mlaznica - turbo
- Mlaznica - turbo 90°
- Četka za pranje podova (trotoari, staze)
- Ravna četka
- Pištolj za pranje sa brzim konektorom
- Posuda za deterdžent
- Crevo visokog pritiska
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Aparat za pranje Villager VHW 70 Prime
Cena
5.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Električni perač pod pritiskom namenjen je za efikasno čišćenje vozila, bicikala, teras...
Aparat za pranje pod pritiskom AGM AHW 9020
Cena
13.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Villager perači pod pritiskom se mogu koristiti za skidanje raznih tipova prljavštine. ...
Motorni aparat za pranje pod pritiskom Villager VPW 195
Cena
72.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Uređaj za pranje pod pritiskom namenjen za temeljno čišćenje automobila, bicikala, dvor...
Aparat za pranje Villager VHW 155
Cena
34.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Uređaj za pranje pod pritiskom Lavor TEKNA 2015
Cena
449.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Prenosivi uređaj za pranje pod pritiskom namenjen za čišćenje automobila, bicikala, baš...
Aparat za pranje AGM AHW 90
Cena
9.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Villager perači pod pritiskom se mogu koristiti za skidanje raznih tipovaprljavštine. K...
Aparat za pranje Villager VHW 100
Cena
20.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Villager perači pod pritiskom se mogu koristiti za skidanje raznih tipova prljavštine. ...
Aparat za pranje Villager VHW 80
Cena
9.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Villager perači pod pritiskom se mogu koristiti za skidanje raznih tipova prljavštine. ...
Aparat za pranje Villager VHW 120
Cena
26.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Aparat za pranje Villager VHW 140 Prime
Uređaji za pranje pod pritiskom
16.999,00
Izaberi količinu
2
1