Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Prskalice
- Akumulatorske prskalice
- Akumulatorska prskalica Villager BS 1.5
Šifra artikla: 082501
Barkod: 8605032636375
Model uređaja: BS 1.5
Akumulatorska prskalica namenjena je za precizno prskanje tečnosti na bazi vode u zaštiti biljaka, uz minimalan napor. Kompaktna konstrukcija, litijum-jonsko napajanje i podesiva mlaznica obezbeđuju ujednačeno raspršivanje, lako rukovanje i čistu primenu u bašti, plasteniku, voćnjaku ili pri dezinfekciji površina.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske prskalice |
| Težina pakovanja | 0.62 kg |
| Brend | Villager |
| Tip baterije | Li-ion |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Izlazna jačina punjača | 1 A |
| Radni pritisak - prskalice | 1.4 bar |
| Vreme rada | 120 min. |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 180 min |
| Zapremina rezervoara - prskalice | 1.5 l |
- Podesiva mlaznica – omogućava fino podešavanje protoka i oblika mlaza u zavisnosti od tipa tretmana i ciljne površine.
- Stalni protok prskanja – ujednačeno raspršivanje hemikalije doprinosi boljoj pokrivenosti biljaka i efikasnijoj zaštiti.
- Rezervoar sa ulaznim sitom – zaštita pumpe od nečistoća smanjuje rizik od začepljenja.
- Održavanje
Nakon prskanja ispraznite rezervoar, isperite ga i propustite vodu kroz sistem prskanja i ostavite da se osuši. Prskalicu čuvajte na suvom, a bateriju povremeno dopunjavajte.
- Stalni protok prskanja – ujednačeno raspršivanje hemikalije doprinosi boljoj pokrivenosti biljaka i efikasnijoj zaštiti.
- Rezervoar sa ulaznim sitom – zaštita pumpe od nečistoća smanjuje rizik od začepljenja.
- Održavanje
Nakon prskanja ispraznite rezervoar, isperite ga i propustite vodu kroz sistem prskanja i ostavite da se osuši. Prskalicu čuvajte na suvom, a bateriju povremeno dopunjavajte.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Akumulatorske prskalice
086584
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Villager akumulatorska prskalica BS 12
Cena
5.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
082500
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska prskalica Villager BS 7
Cena
3.549,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
082503
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska prskalica na točkovima Villager BS 40
Cena
20.399,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
082502
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska prskalica Villager BS 8
Cena
3.699,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
078200
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska i ručna prskalica AGM 1620 Li
Cena
4.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
051572
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska leđna prskalica VBS 16 Li
Cena
13.199,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
056288
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska i ručna prskalica AGM 16 MBS
Cena
4.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorska prskalica Villager BS 1.5
Akumulatorske prskalice
1.399,00
Izaberi količinu
2
1