Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Prskalice
- Akumulatorske prskalice
- Akumulatorska prskalica Villager BS 7
Šifra artikla: 082500
Barkod: 8605032636368
Model uređaja: VBS 7
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacima, plastenicima. Litijum-jonsko napajanje, rameni kaiševi i fleksibilna prskalica sa regulacijom omogućavaju ravnomerno prskanje uz minimalan fizički napor, pouzdan rad i sigurno rukovanje hemikalijama u različitim uslovima.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske prskalice |
| Težina pakovanja | 1.66 kg |
| Brend | Villager |
| Tip baterije | Li-ion |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 2.5 Ah |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Dužina creva - prskalice | 1.25 m |
| Dužina nastavka - prskalice | 125 cm |
| Izlazna jačina punjača | 1 A |
| Maksimalna temperatura vode - prskalice | 40°C |
| Vreme rada | 120 min. |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 180 min |
| Zapremina rezervoara - prskalice | 5 l |
- Podesiva mlaznica i regulator – fino podešavanje protoka i oblika mlaza.
- LED indikator baterije – vizuelna kontrola preostalog kapaciteta.
- Rameni kaiševi i ergonomija – nošenje na leđima i ručica sa prekidačem omogućavaju udoban i kontrolisan rad tokom dužeg prskanja.
- Ulazno sito i zaštita pumpe – filtriranje tečnosti smanjuje rizik od začepljenja i pada pritiska.
- Održavanje
Nakon prskanja ispraznite rezervoar, isperite ga i propustite vodu kroz sistem prskanja i ostavite da se osuši. Prskalicu čuvajte na suvom, a bateriju povremeno dopunjavajte.
- LED indikator baterije – vizuelna kontrola preostalog kapaciteta.
- Rameni kaiševi i ergonomija – nošenje na leđima i ručica sa prekidačem omogućavaju udoban i kontrolisan rad tokom dužeg prskanja.
- Ulazno sito i zaštita pumpe – filtriranje tečnosti smanjuje rizik od začepljenja i pada pritiska.
- Održavanje
Nakon prskanja ispraznite rezervoar, isperite ga i propustite vodu kroz sistem prskanja i ostavite da se osuši. Prskalicu čuvajte na suvom, a bateriju povremeno dopunjavajte.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Akumulatorske prskalice
086584
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Villager akumulatorska prskalica BS 12
Cena
5.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
082503
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska prskalica na točkovima Villager BS 40
Cena
20.399,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
082502
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska prskalica Villager BS 8
Cena
3.699,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
082501
Akumulatorska prskalica namenjena je za precizno prskanje tečnosti na bazi vode u zašti...
Akumulatorska prskalica Villager BS 1.5
Cena
1.399,00
RSD
Ušteda
13%
1.599,00 RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
078200
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska i ručna prskalica AGM 1620 Li
Cena
4.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
051572
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska leđna prskalica VBS 16 Li
Cena
13.199,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Akumulatorske prskalice
056288
Akumulatorska prskalica namenjena za tretiranje biljaka rastvorima u baštama, voćnjacim...
Akumulatorska i ručna prskalica AGM 16 MBS
Cena
4.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorska prskalica Villager BS 7
Akumulatorske prskalice
3.549,00
Izaberi količinu
2
1