Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Traktor kosačice
- Akumulatorski traktori
- Akumulatorska traktor kosačica Stiga Tornado 398 E ePower Pro
Šifra artikla: 090274
Model uređaja: Tornado 398 E ePower Pro
STIGA Tornado 398e je idealan električni traktor sa bočnim izbacivanjem za srednje velike vrtove površine do 7.000 m² sa jednom baterijom, odnosno do 14.000 m² sa dve baterije. Opremljen je modularnim ePower Pro baterijama koje omogućavaju dugotrajan rad i efikasno košenje. Tih, uglađen i jednostavan za vožnju, sa upravljanjem pomoću jedne pedale i digitalnom kontrolnom tablom, pruža ujednačene rezultate košenja zahvaljujući reznom kućištu od 98 cm, uz nultu emisiju i bez vibracija. Potpuno je povezan putem STIGA.GO aplikacije, što omogućava jednostavno upravljanje i uredan rezultat pri svakom košenju.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorski traktori |
| Težina pakovanja | 209 kg |
| Brend | Stiga |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 56 V |
| Priključna snaga | 4.5 kW |
| Površina košenja | 14000 m² |
| Širina košenja | 980 mm |
| Visina košenja | 25 - 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 40 Ah |
| Tip pogona | Električni |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 15” × 18” |
- Snažno košenje bez ograničenja – napajanje putem jedne ili dve modularne ePower Pro baterije, za površine do 14.000 m².
- Prvi u klasi – odlični rezultati košenja od vodećeg evropskog proizvođača. Visoke performanse bočnog izbacivanja, čak i u gustoj ili visokoj travi.
- Uglađena, intuitivna i tiha električna vožnja – sve se kontroliše jednostavno: jedna pedala i podešavanje brzine jednim dodirom za vožnju bez napora.
- Intuitivna digitalna kontrolna tabla i povezivanje sa aplikacijom – sve je pod kontrolom za optimalno planiranje i podešavanje košenja.
- Jednostavno punjenje kod kuće, direktno na traktoru ili van njega, uz minimalne troškove održavanja.
- Punjač baterije 5 A, dodatak za malčiranje, kuka za prikolicu i držač telefona su uključeni. ePower Pro baterije nisu uključene.
- Prvi u klasi – odlični rezultati košenja od vodećeg evropskog proizvođača. Visoke performanse bočnog izbacivanja, čak i u gustoj ili visokoj travi.
- Uglađena, intuitivna i tiha električna vožnja – sve se kontroliše jednostavno: jedna pedala i podešavanje brzine jednim dodirom za vožnju bez napora.
- Intuitivna digitalna kontrolna tabla i povezivanje sa aplikacijom – sve je pod kontrolom za optimalno planiranje i podešavanje košenja.
- Jednostavno punjenje kod kuće, direktno na traktoru ili van njega, uz minimalne troškove održavanja.
- Punjač baterije 5 A, dodatak za malčiranje, kuka za prikolicu i držač telefona su uključeni. ePower Pro baterije nisu uključene.
Proizvođač: STIGA
Zemlja porekla: Italija
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Italija
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Akumulatorski traktori
090330
Uživajte u snazi električnog pogona uz baštenski traktor na baterije Estate 384e, koji ...
Akumulatorska traktor kosačica Stiga Estate 384 E ePower ...
Cena
349.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorski traktori
077890
Akumulatorska traktor kosačica Villager Capricorn 38
Cena
499.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorska traktor kosačica Stiga Tornado 398 E ePower Pro
Akumulatorski traktori
309.999,00
Izaberi količinu
2
1