Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Traktor kosačice
- Akumulatorski traktori
- Akumulatorska traktor kosačica Stiga Estate 384 E ePower Pro
Šifra artikla: 090330
Model uređaja: Estate 384 E ePower Pro
Uživajte u snazi električnog pogona uz baštenski traktor na baterije Estate 384e, koji pokreće ePower baterija od 30 Ah.
Idealan je za košenje površina do 3000 m² sa jednim punjenjem, odnosno do 4000 m² u lakšim uslovima košenja.
Estate 384e odlično kosi i sakuplja travu zahvaljujući reznom kućištu širine 84 cm, sa 2 noža sa krilcima i optimizovanim sistemom sakupljanja trave.
Opremljen je i digitalnom kontrolnom tablom, koja omogućava jednostavno i lako upravljanje traktorom.
Idealan je za košenje površina do 3000 m² sa jednim punjenjem, odnosno do 4000 m² u lakšim uslovima košenja.
Estate 384e odlično kosi i sakuplja travu zahvaljujući reznom kućištu širine 84 cm, sa 2 noža sa krilcima i optimizovanim sistemom sakupljanja trave.
Opremljen je i digitalnom kontrolnom tablom, koja omogućava jednostavno i lako upravljanje traktorom.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorski traktori |
| Težina pakovanja | 240 kg |
| Brend | Stiga |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 56 V |
| Priključna snaga | 4.5 kW |
| Površina košenja | 11000 m² |
| Širina košenja | 840 mm |
| Visina košenja | 25 - 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 40 Ah |
| Tip pogona | Električni |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 15” × 18” |
| Kapacitet sakupljača | 240 l |
- Snažan – uživajte u snazi električnog pogona zahvaljujući integrisanoj ePower bateriji.
- Prvi u klasi – odlični rezultati košenja i sakupljanja trave od vodećeg evropskog proizvođača.
- Jednostavna upotreba – digitalna kontrolna tabla olakšava upravljanje svim funkcijama.
- Preciznost i efikasnost – napredan sistem za precizno košenje i efikasno sakupljanje trave.
- Povezan uređaj – dobijajte informacije u realnom vremenu tokom košenja i van traktora putem STIGA.GO aplikacije.
- Prvi u klasi – odlični rezultati košenja i sakupljanja trave od vodećeg evropskog proizvođača.
- Jednostavna upotreba – digitalna kontrolna tabla olakšava upravljanje svim funkcijama.
- Preciznost i efikasnost – napredan sistem za precizno košenje i efikasno sakupljanje trave.
- Povezan uređaj – dobijajte informacije u realnom vremenu tokom košenja i van traktora putem STIGA.GO aplikacije.
Proizvođač: STIGA
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Akumulatorski traktori
090274
STIGA Tornado 398e je idealan električni traktor sa bočnim izbacivanjem za srednje veli...
Akumulatorska traktor kosačica Stiga Tornado 398 E ePower...
Cena
309.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorski traktori
077890
Akumulatorska traktor kosačica Villager Capricorn 38
Cena
499.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Akumulatorska traktor kosačica Stiga Estate 384 E ePower Pro
Akumulatorski traktori
349.999,00
Izaberi količinu
2
1