Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Traktor kosačice
- Benzinski traktori
- Traktor kosačica Stiga Tornado 9121 W
Šifra artikla: 074763
Barkod: 8008984852686
Model uređaja: StigaTornado 9121 W
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 250 kg |
| Tip motora | Honda GXV 630 Twin Cylinder |
| Brend | Stiga |
| Snaga motora | 13.4 kW |
| Zapremina motora | 688 cm³ |
| Površina košenja | 8500 m² |
| Širina košenja | 121 cm |
| Visina košenja | (7 nivoa): 3 - 9 cm |
| Rezervoar goriva | 15 l |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 16"" / 20"" |
- Cirkularno podmazivanje
Proizvođač: STIGA
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Benzinski traktori
090130
ePower Pro baterija predstavlja vrhunac snage brenda STIGA, razvijena interno za potreb...
Baterija Stiga 40Ah ePower Pro
Cena
114.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
088792
Traktor kosačica koja je namenjena za održavanje većih travnatih površina uz visok nivo...
Traktor kosačica AGM LTM 86-25
Cena
289.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
088791
Traktor kosilica namenjena za košenje većih površina travnjaka. Opremljen je benzinskim...
Traktor kosačica AGM LTM 98-25
Cena
269.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
083994
Tornado 5108 je idealan za košenje neravnih travnatih površina ili velikih površina do ...
Traktor kosačica Stiga Tornado 5108 W
Cena
399.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
083657
Villager traktor kosilice su namenjene za korišćenje po velikim travnatim površinama ka...
Traktor kosačica Villager CrossMow 700
Cena
699.999,00
RSD
Ušteda
22%
899.999,00 RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074761
Traktor kosačica Stiga Estate Special
Cena
489.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074762
Traktor kosačica Stiga Tornado Special
Cena
439.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074774
Traktorska kosilica STIGA Tornado 398 M dizajnirana je za one koji žele kositi travu sa...
Traktor kosačica Stiga Tornado 398
Cena
279.999,00
RSD
Ušteda
15%
329.999,00 RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074760
Traktor kosačica Stiga Estate 384
Cena
309.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074700
Traktor kosačica Alpina AT3 98 A
Cena
299.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
071619
Traktor kosačica koja je namenjena za održavanje većih travnatih površina uz visok nivo...
Traktor kosačica VTR 660
Cena
219.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Benzinski traktori
074737
Traktor kosačica koja je namenjena za održavanje većih travnatih površina uz visok nivo...
Traktor kosačice Villager VT 848
Cena
349.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Traktor kosačica Stiga Tornado 9121 W
Benzinski traktori
819.999,00
Izaberi količinu
2
1