Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Front mower
- Front mower benzinski
- Front mower Stiga Park 300
Šifra artikla: 078389
Barkod: 8008984852235
Model uređaja: Park 300
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Front mower benzinski |
| Težina pakovanja | 216 kg |
| Tip motora | ST 450 Powered by STIGA |
| Brend | Stiga |
| Snaga motora | 8.1 kW |
| Zapremina motora | 432 cm³ |
| Broj obrtaja | 3200 rpm |
| Širina košenja | 85 - 95 cm |
| Rezervoar goriva | 4.2 l |
| Tip transmisije - kosačice | Hidrostatička |
- Pogon: zadnja vuča
- Artikulacija: kompletna 50 : 50
- Elektronsko podešavanje visine košenja
- Lako postavljanje priključaka
- Elektomagnetno kvačilo za uključivanje noževa
- Upotreba tokom cele godine (multifunkcionalna mašina)
- Artikulacija: kompletna 50 : 50
- Elektronsko podešavanje visine košenja
- Lako postavljanje priključaka
- Elektomagnetno kvačilo za uključivanje noževa
- Upotreba tokom cele godine (multifunkcionalna mašina)
Proizvođač: STIGA
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Front mower benzinski
074759
Kombinovana platforma za širinu košenja od 100 cm. Pogodna za sve prednje kosilice. Opr...
Platforma za košenje Stiga 100 Combi Q PLUS
Cena
199.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Front mower benzinski
074758
Kombi rezno kućište sa širinom košenja od 95 cm. Pogodno za frontalne kosačice. Opremlj...
Platforma za košenje Stiga Combi 95Q Plus
Cena
129.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Front mower benzinski
070280
Platforma za košenje Stiga 95 Combi EL FQ
Cena
119.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Front mower benzinski
080056
Platforma Stiga Combi 85 M Q - deck za Park 300
Cena
109.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Front mower Stiga Park 300
Front mower benzinski
459.999,00
Izaberi količinu
2
1