Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Front mower
- Front mower benzinski
- Front mower Stiga Park 500 WX
Šifra artikla: 074756
Barkod: 8008984852761
Model uređaja: Park 500 WX
0,00
RSD
829.999,00
RSD
829.999,00
RSD
Ušteda:
0,00
RSD
- NSZ
Obavesti me kada proizvod ponovo bude dostupan
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Front mower benzinski |
| Težina pakovanja | 226 kg |
| Tip motora | ST 550 Twin |
| Brend | Stiga |
| Snaga motora | 11.9 kW |
| Zapremina motora | 586 cm³ |
| Broj obrtaja | 3200 rpm |
| Površina košenja | 7500 m² |
| Širina košenja | 95 - 125 cm |
| Tip pogona | Na obe osovine |
| Tip transmisije - kosačice | Hidrostatička |
- Artikulacija: kompletna 50:50
Proizvođač: STIGA
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Front mower benzinski
074759
Kombinovana platforma za širinu košenja od 100 cm. Pogodna za sve prednje kosilice. Opr...
Platforma za košenje Stiga 100 Combi Q PLUS
Cena
199.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Front mower benzinski
074758
Kombi rezno kućište sa širinom košenja od 95 cm. Pogodno za frontalne kosačice. Opremlj...
Platforma za košenje Stiga Combi 95Q Plus
Cena
129.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Front mower benzinski
070280
Platforma za košenje Stiga 95 Combi EL FQ
Cena
119.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Front mower benzinski
078389
Front mower Stiga Park 300
Cena
459.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Front mower benzinski
080056
Platforma Stiga Combi 85 M Q - deck za Park 300
Cena
109.999,00
RSD
Veličina
NSZ