Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse kružne testere
- Fuse akumulatorska ručna kružna testera VLN 1620
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
%
Sačuvajte u listi želja
Šifra artikla: 060100
Barkod: 8605032612997
Model uređaja: VLN 1620
Sa Fuse VLN 1620 ručnom kružnom testerom možete se lagodnije kretati oko svog materijala i zahvatiti one tesne ćoškove i pukotine kao nikad do sad.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse kružne testere |
| Težina pakovanja | 3.72 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 3650 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Kapacitet sečenja | (0° / 45°) 50 mm x 35 mm |
| Prečnik cirkulara | 165 mm / 16 mm |
| Ugao sečenja - ubodne/povratne/kružne testere | 45° - 90° |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah - 30 min
2Ah - 45 min
3Ah - 60 min
4Ah - 90 min
6Ah - 120 min
Preporučeni tipovi baterija: 1.5Ah, 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
1.5Ah - 30 min
2Ah - 45 min
3Ah - 60 min
4Ah - 90 min
6Ah - 120 min
Preporučeni tipovi baterija: 1.5Ah, 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Fuse punjači
056373
Standardni punjač za Fuse 18V baterije.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
2.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Fuse kružne testere
067788
Fuse VLP 1820 je ručna kružna testera vrhunskog kvaliteta. Ova testera je snažna i izdr...
Fuse akumulatorska brushless rucna kruzna testera Villager V...
Cena
14.199,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse akumulatorska ručna kružna testera VLN 1620
Fuse kružne testere
6.999,00
Izaberi količinu
2
1