Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse kružne testere
- Fuse akumulatorska brushless rucna kruzna testera Villager VLP 1820
Šifra artikla: 067788
Barkod: 8605032618340
Model uređaja: VLP1820
Fuse VLP 1820 je ručna kružna testera vrhunskog kvaliteta. Ova testera je snažna i izdržljiva, idealna za “Uradi Sam” entuzijaste.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h
Pomoć
Video
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse kružne testere |
| Težina pakovanja | 3.41 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 3650 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Kapacitet sečenja | (0° / 45°) 61 mm x 36 mm |
| Spoljašnji/unutrašnji prečnik diska | 185 mm / 16 mm |
| Ugao sečenja - ubodne/povratne/kružne testere | 0° - 45° |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah - 20 min
2Ah - 30 min
3Ah - 40 min
4Ah - 60 min
6Ah - 80 min
Preporučeni tipovi baterija: 1.5Ah, 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
1.5Ah - 20 min
2Ah - 30 min
3Ah - 40 min
4Ah - 60 min
6Ah - 80 min
Preporučeni tipovi baterija: 1.5Ah, 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Fuse setovi
067112
Pristupačni paket napajanja sa malom i laganom baterijom i standardnim punjačem. Pogoda...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
5.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Rukavice
038144
Izdržljive i udobne radne rukavice koje pružaju pouzdanu zaštitu ruku prilikom rada u b...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.259,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Listovi za sečenje
033421
Širok izbor listova testera za drvo. Odgovarajuće za Villager stacionarne mašine sa spo...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
870,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Listovi za sečenje
033420
Širok izbor listova testera za drvo. Odgovarajuće za Villager stacionarne mašine sa spo...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
709,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
31%
Fuse kružne testere
060100
Sa Fuse VLN 1620 ručnom kružnom testerom možete se lagodnije kretati oko svog materijal...
Fuse akumulatorska ručna kružna testera VLN 1620
Cena
6.999,00
RSD
Ušteda
31%
10.199,00 RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse akumulatorska brushless rucna kruzna testera Villager VLP 1820
Fuse kružne testere
14.199,00
Izaberi količinu
2
1