Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Trimeri za travu
- Motorni trimeri
- Motorni trimer Villager BC 26 Prime
Šifra artikla: 058038
Barkod: 8605032611723
Model uređaja: BC 26 PRIME
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Težina pakovanja | 6.92 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 0.75 kW |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
| Broj obrtaja | 3000 rpm |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Tip kardanske cevi | Deljiva aluminijumska |
| Prečnik kardana | 26 mm |
| Tip remena | Single remen |
| Tip rukohvata | Loop rukohvat |
| Sistem prenosa ( tip transmisije) | Kardan |
| Radni zahvat niti | 420 mm |
- Mašina pogonjena motorom sa unutrašnjim sagorevanjem
- Motorni trimer - poseduje rotirajuću glavu
- "Split" model
- Motorni trimer - poseduje rotirajuću glavu
- "Split" model
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Naočare
067083
Beli okvir sa providnim staklima
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
309,00
RSD
Veličina
NSZ
Remeni
051323
Single remen za motorne trimere sa narandžastim detaljima.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
935,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pantalone
046922
Zaštitna kecelja dizajnirana za rad sa trimerima.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.329,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kanisteri
056402
Za lako mešanje i punjenje manjih količina goriva do 1l.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
619,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
033605
Ulje za dvotaktne motore sa dozerom, 1l
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Rukavice
047717
Villager Radne rukavice VWG 17 izrađene su od sintetičke kože i spandeksa. Materijal hv...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.519,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi 2T motora - paljenje
087868
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
390,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi trimera
068579
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.014,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Baštenski alati - sajle
068575
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
764,00
RSD
Veličina
NSZ
Baštenski alati - sajle
068572
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
702,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi trimera
068571
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.076,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi trimera
068566
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.544,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Motorni trimeri
082161
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 260 E
Cena
9.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
082159
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 430 E
Cena
10.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Motorni trimeri
082160
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 330 E
Cena
10.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
Motorni trimer Villager BC 26 Prime
Motorni trimeri
10.499,00
Izaberi količinu
2
1