Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Trimeri za travu
- Motorni trimeri
- Motorni trimer Villager BBC 52 E
Šifra artikla: 041590
Barkod: 8605032603872
Model uređaja: BBC 52 E
E-serija Villager trimera naljbolje ilustruje raznolikost naše ponude. U zavisnosti od Vaših potreba možemo ponuditi: standardne ili leđne modele, široku gamu motora, deljivih ili nedeljivih kardana, “Bike” ili “Loop” rukohvata, standardnih ili profesionalnih remena itd.
0,00
RSD
25.999,00
RSD
25.999,00
RSD
Ušteda:
0,00
RSD
- NSZ
Obavesti me kada proizvod ponovo bude dostupan
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Težina pakovanja | 11.9 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.3 kW |
| Broj obrtaja | 7800 rpm |
| Zapremina motora | 51.7 cm³ |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Tip kardanske cevi | Deljiva aluminijumska |
| Tip remena | Profesionalni remen |
| Prečnik kardana | 26 mm |
| Tip rukohvata | Loop rukohvat |
| Radni zahvat niti | 450 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
| Sistem prenosa ( tip transmisije) | Sajla i kardan |
- Velika izlazna snaga
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Ulja, masti i maziva
056495
Ulje za dvotaktne motore 1L je kvalitetno mazivo namenjeno svim tipovima dvotaktnih ben...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
939,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kanisteri
056402
Za lako mešanje i punjenje manjih količina goriva do 1l.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
619,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Rukavice
039200
Radne rukavice VWG 15 veličina 12 pružaju odličnu zaštitu i udobnost prilikom različiti...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.259,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
050008
Univerzalno polusintetičko ulje sa "Fuel Fresh" stabilizatorom goriva.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
179,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
056501
Višenamenska mast za baštenske mašine i električne alate.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
520,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Motorni trimeri
082161
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 260 E
Cena
9.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
082159
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 430 E
Cena
10.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Motorni trimeri
082160
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 330 E
Cena
10.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.