Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Alati i mašine
- Rende
- Električno rende VLN 1075
Šifra artikla: 051247
Barkod: 8605032609355
Model uređaja: VLN 1075
- NSZ
Obavesti me kada proizvod ponovo bude dostupan
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Rende |
| Težina pakovanja | 3.85 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 750 W |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 17000 rpm |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Podešavanje koraka | 0-3 mm |
| Širina radnog zahvata | 82 mm |
| Dubina reza - električni alat | 18 mm |
Možda Vam se svidi
Rende
067086
Rende se koristi za ravnanje i glačanje drvene površine tako što prelazeći preko nje uk...
Električno rende VLN 1076
Cena
5.999,00
RSD
Ušteda
19%
7.399,00 RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Rende
055690
Rende se koristi za ravnanje i glačanje drvene površine tako što prelazeći preko nje uk...
Električno rende VLN 1095
Cena
11.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1