Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Robotske kosačice
- Robot kosačica Stiga A 750
Šifra artikla: 085312
Barkod: 8008984866157
Model uređaja: A 750
A 750 autonomna robot kosilica radi po principu bez kabla. Instalacija je virtuelna i radna površina robota može se prilagoditi u svakom trenutku. Zahvaljujući patentiranoj AGS tehnologiji, robot može inteligentno planirati seanse košenja. Imate potpunu kontrolu nad svojim robotom putem STIGA.GO aplikacije.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Robotske kosačice |
| Težina pakovanja | 16.39 kg |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Brend | Stiga |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 25.2 V |
| Širina košenja - robot kosačice | 180 mm |
| Visina košenja - robot kosačice | 20 - 60 mm |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 2850 rpm |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 2.5 Ah |
| Maksimalni radni nagib | 45% (24°) |
- Senzori za kišu
- Patentirani Stiga AGS-RTK sistem
- Kontrola preko aplikacije GPRS 4G
- Patentirani Stiga AGS-RTK sistem
- Kontrola preko aplikacije GPRS 4G
Proizvođač: STIGA
Zemlja porekla: Italija
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Italija
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Robotske kosačice
089542
Kosilica na daljinsko upravljanje, namenjena za brzo, efikasno i sigurno košenje travna...
Remote control mower Villager RC 53
Cena
399.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Robotske kosačice
088056
Robot kosačica STIGA A 10000 poboljšava zdravlje travnjaka tokom košenja u baštama povr...
Robot kosačica Stiga A 10000
Cena
799.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Robotske kosačice
088425
Robotska kosačica STIGA A 5000 omogućava ravnomerno i efikasno košenje travnjaka u vrto...
Robot kosačica Stiga A 5000
Cena
599.999,00
RSD
Ušteda
14%
699.999,00 RSD
Veličina
NSZ
Robotske kosačice
087752
Dizajnirana i razvijena sa apsolutnom preciznošću, STIGA A 3000 autonomna robotska kosa...
Robot kosačica Stiga A 3000
Cena
499.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Robotske kosačice
086197
Quix Villager robotska kosačica je autonomni robot dizajniran za samostalno košenje tra...
Robot kosačica Villager QUIX XS
Cena
39.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Robotske kosačice
086879
Villager QUIX Oculus 500 robotska kosilica – pametno košenje bez granica.Opremljena bin...
Robot kosačica Villager QUIX Oculus 500
Cena
99.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Robotske kosačice
082468
Villager Quix robot kosilica, autonomni robot za košenje travnjaka, je baterijski pogon...
Robot kosačica Villager QUIX
Cena
69.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Robotske kosačice
082469
Villager garaža set je integrisani deo baze za punjenje i predstavlja savršen spoj form...
Garaža za QUIX robot kosilice
Cena
9.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Robotske kosačice
081572
Namenjena robotskim kosilicama Stiga A1500 i G 1200.
Garaža za Stiga robot kosilice
Cena
37.346,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Robotske kosačice
077786
Robotska kosačica STIGA A 1500 omogućava ravnomerno i efikasno košenje travnjaka u vrto...
Robot kosačica Stiga A 1500
Cena
399.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Robotske kosačice
066995
Garaža za Quix OCULUS štiti robota i bazu za punjenje od izloženosti suncu i kiši.
Garaža set
Cena
5.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Robot kosačica Stiga A 750
Robotske kosačice
299.999,00
Izaberi količinu
2
1