Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Alati i mašine
- Testere alati
- Ubodne testere
- Ubodna testera VLP 1115
Šifra artikla: 071745
Barkod: 8605032619804
Model uređaja: VLP 1115
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenje drveta, laminata, aluminijuma i plastike.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Ubodne testere |
| Težina pakovanja | 2.45 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 550 W |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 1000 - 3000 rpm |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Hod reznog alata | 19 mm |
| Kapacitet sečenja | čelik, drvo - 6 mm, 55 mm |
- Brzi prihvat alata
- Bez ključa podešavanje ugla
- Paralelna vodilica
- Priključna cev za usisivač
- Plastični klizač
- Bez ključa podešavanje ugla
- Paralelna vodilica
- Priključna cev za usisivač
- Plastični klizač
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Ubodne testere
066392
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenj...
Električna ubodna testera 710w VIllager VLP 1117
Cena
5.499,00
RSD
Ušteda
29%
7.799,00 RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ubodne testere
060192
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenj...
Električna ubodna testera VIllager VLN 1155
Cena
4.799,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ubodne testere
060191
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenj...
Električna ubodna testera VIllager VLN 1140
Cena
3.699,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ubodna testera VLP 1115
Ubodne testere
6.099,00
Izaberi količinu
2
1