- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse udarni zavijači
- Fuse akumulatorski brushless udarni odvrtač VLP 5320
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse udarni zavijači |
| Težina pakovanja | 1.61 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 250 Nm |
| Broj udaraca | 0 - 3300 ipm |
| Prihvat alata | ½" četvrtasti |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 0 - 2200 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
1.5Ah - 30 min
2Ah - 45 min
3Ah - 70 min
4Ah - 90 min
6Ah - 140 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah, 6Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Možda Vam se svidi
Akcija na Fuse artiklima
Iskoristite specijalne popuste na odabrane Fuse artikle! Kupovinom bilo kog proizvoda iz ove akcijske Fuse ponude dobijate mogućnost da kupite Fuse set baterija 1.5Ah + punjač 2.4A za 1 dinar.
Akcija traje od 01.04. - 30.04.2026.
Akcija na Fuse artiklima
Iskoristite specijalne popuste na odabrane Fuse artikle! Kupovinom bilo kog proizvoda iz ove akcijske Fuse ponude dobijate mogućnost da kupite Fuse set baterija 1.5Ah + punjač 2.4A za 1 dinar.
Akcija traje od 01.04. - 30.04.2026.
Akcija na Fuse artiklima
Iskoristite specijalne popuste na odabrane Fuse artikle! Kupovinom bilo kog proizvoda iz ove akcijske Fuse ponude dobijate mogućnost da kupite Fuse set baterija 1.5Ah + punjač 2.4A za 1 dinar.
Akcija traje od 01.04. - 30.04.2026.