- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse udarni zavijači
- FUSE akumulatorski brushless odvrtač Villager VLP 6420
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse udarni zavijači |
| Težina pakovanja | 1.42 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 180 Nm |
| Broj udaraca | 1200/3400/4300 ipm |
| Prihvat alata | ¼" Hex, ½" četvrtasti |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 1900/2800/3600 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Kapacitet futera | 1/2" kvadratni i 1/4" HEX |
1.5Ah - 20 min
2Ah - 25 min
3Ah - 40 min
4Ah - 50 min
6Ah - 80 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah, 6Ah
Napomena: Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.