- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse udarni zavijači
- Fuse akumulatorski udarni odvrtač VLN 3320
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse udarni zavijači |
| Težina pakovanja | 1.58 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 180 Nm |
| Broj udaraca | 0 - 3600 ipm |
| Prihvat alata | ½" četvrtasti |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 0 - 2400 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Možda Vam se svidi
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.