- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse udarni zavijači
- FUSE akumulatorski brushless udarni zavrtač VPL 8420
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse udarni zavijači |
| Težina pakovanja | 1.35 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Obrtni moment | 180 Nm |
| Broj udaraca | 0 - 3800 ipm |
| Prihvat alata | ¼" Hex |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 0 - 2800 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
1.5Ah - 30 min
2Ah - 40 min
3Ah - 60 min
4Ah - 90 min
6Ah - 120 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah, 6Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Akcija na Fuse artiklima
Iskoristite specijalne popuste na odabrane Fuse artikle! Kupovinom bilo kog proizvoda iz ove akcijske Fuse ponude dobijate mogućnost da kupite Fuse set baterija 1.5Ah + punjač 2.4A za 1 dinar.
Akcija traje od 01.04. - 30.04.2026.
Akcija na Fuse artiklima
Iskoristite specijalne popuste na odabrane Fuse artikle! Kupovinom bilo kog proizvoda iz ove akcijske Fuse ponude dobijate mogućnost da kupite Fuse set baterija 1.5Ah + punjač 2.4A za 1 dinar.
Akcija traje od 01.04. - 30.04.2026.
Akcija na Fuse artiklima
Iskoristite specijalne popuste na odabrane Fuse artikle! Kupovinom bilo kog proizvoda iz ove akcijske Fuse ponude dobijate mogućnost da kupite Fuse set baterija 1.5Ah + punjač 2.4A za 1 dinar.
Akcija traje od 01.04. - 30.04.2026.