Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Skuteri, bicikli i tricikli
- Baterijski skuteri
- Baterijski skuter Yadea M6 72V 20Ah - crveni
Šifra artikla: 079992
Barkod: 8605032635040
Model uređaja: M6
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski skuteri |
| Težina pakovanja | 134 kg |
| Tip elektromotora | Brushless hub elektromotor |
| Brend | Yadea |
| Napon | 72 V |
| Tip baterije | Grafenska |
| Priključna snaga | 2100 W |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 20 Ah |
| Broj bzina - skuteri, bicikli i tricikli | 3 |
| Klirens | 11 cm |
| Kočnice (napred/nazad) | disk/doboš |
| Maksimalna brzina - skuteri, bicikli i tricikli | 45 km/h |
| Maksimalni domet - skuteri, bicikli i tricikli | 55 km |
| Međuosovinsko rastojanje | 129 cm |
| Pneumatici (napred/nazad) | 3 - 10 tubeless |
| Suspenzija (napred/nazad) | hidraulična |
| Visina sedišta | 86.5 cm |
- Brzinomer
- Daljinski upravljač
- Prtljažnik ispod sedišta
- LED far
- USB port
- Retrovizori
- Štender
- Kuka
- Daljinski upravljač
- Prtljažnik ispod sedišta
- LED far
- USB port
- Retrovizori
- Štender
- Kuka
Proizvođač: Yadea
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Baterijski skuteri
089476
Baterijski skuter Villager Swift 2K 72V 20Ah
Cena
129.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Baterijski skuteri
089686
Baterijski skuter Yadea Velax 72V 30Ah Li - sivi
Cena
299.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Baterijski skuteri
079988
Baterijski skuter Yadea E8S 72V 38Ah - sivi
Cena
249.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Baterijski skuteri
079989
Baterijski skuter Yadea E8S 72V 38Ah - beli
Cena
249.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Baterijski skuteri
079990
Baterijski skuter Yadea T9 72V 20Ah - sivi
Cena
199.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Baterijski skuteri
079991
Baterijski skuter Yadea M6 72V 20Ah - beli
Cena
169.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Baterijski skuter Yadea M6 72V 20Ah - crveni
Baterijski skuteri
169.999,00
Izaberi količinu
2
1