Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Skuteri, bicikli i tricikli
- Baterijski skuteri
- Baterijski skuter Yadea T9 72V 20Ah - sivi
Šifra artikla: 079990
Barkod: 8605032635026
Model uređaja: T9
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski skuteri |
| Težina pakovanja | 148 kg |
| Tip elektromotora | Brushless hub elektromotor |
| Brend | Yadea |
| Napon | 72 V |
| Tip baterije | Grafenska |
| Priključna snaga | 2600 W |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 20 Ah |
| Broj bzina - skuteri, bicikli i tricikli | 2 |
| Klirens | 12 cm |
| Kočnice (napred/nazad) | disk/doboš |
| Maksimalna brzina - skuteri, bicikli i tricikli | 45 km/h |
| Maksimalni domet - skuteri, bicikli i tricikli | 62 km |
| Međuosovinsko rastojanje | 132.5 cm |
| Pneumatici (napred/nazad) | 90/80 - 12 tubeless |
| Suspenzija (napred/nazad) | hidraulična |
| Visina sedišta | 82 cm |
- Brzinomer
- Zadnji nosač
- LED far
- LED signalizacija
- Retrovizori
- USB port
- Prtljažnik ispod sedišta
- Štender
- Zadnji nosač
- LED far
- LED signalizacija
- Retrovizori
- USB port
- Prtljažnik ispod sedišta
- Štender
Proizvođač: Yadea
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Baterijski skuteri
089476
Baterijski skuter Villager Swift 2K 72V 20Ah
Cena
129.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Baterijski skuteri
089686
Baterijski skuter Yadea Velax 72V 30Ah Li - sivi
Cena
299.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Baterijski skuteri
079988
Baterijski skuter Yadea E8S 72V 38Ah - sivi
Cena
249.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Baterijski skuteri
079989
Baterijski skuter Yadea E8S 72V 38Ah - beli
Cena
249.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Baterijski skuteri
079992
Baterijski skuter Yadea M6 72V 20Ah - crveni
Cena
169.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Baterijski skuteri
079991
Baterijski skuter Yadea M6 72V 20Ah - beli
Cena
169.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Baterijski skuter Yadea T9 72V 20Ah - sivi
Baterijski skuteri
199.999,00
Izaberi količinu
2
1