Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Traktor kosačice
- Benzinski traktori
- Traktor kosačica Villager VT 1025 HD Twin
Šifra artikla: 074738
Barkod: 8008984857858
Model uređaja: VT 1025 HD Twin
Villager traktor kosilice su namenjene za korišćenje po velikim travnatim površinama kao što su parkovi, sportski tereni. Opremljene su moćnim B&S i Loncin motorima, sečivima širine od 610mm do 980mm, kao i širokim opsegom dodatne opreme i pribora.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 222 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Loncin ST 550 Tvin |
| Snaga motora | 13,9 kW |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Zapremina motora | 586 cm³ |
| Površina košenja | 6000 m² |
| Širina košenja | 980 mm |
| Visina košenja | 25 - 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 380 mm / 457 mm |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Broj brzina | 1 napred, 1 nazad |
| Zapremina sakupljača | 240 l |
| Tip transmisije - kosačice | Hidrostatička |
Villager traktor kosilice su namenjene za korišćenje po velikim travnatim površinama kao što su parkovi, sportski tereni. Opremljene su moćnim B&S i Loncin motorima, sečivima širine od 610mm do 980mm, kao i širokim opsegom dodatne opreme i pribora.
- Košenje
- Malčiranje
- Sakupljanje
- Košenje
- Malčiranje
- Sakupljanje
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Delovi 4T motora - ostalo
071904
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
3.900,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi traktor kosačica
071981
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
3.042,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Noževi za traktor kosačice
048323
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
686,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kaiševi - šestougaoni
046483
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
11.700,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Noževi za traktor kosačice
046484
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
4.524,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Noževi za traktor kosačice
048324
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
577,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi traktor kosačica
033616
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.482,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kaiševi - klinasti
046474
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
7.020,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Noževi za traktor kosačice
020850
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
3.588,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi traktor kosačica
048330
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.373,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Delovi traktor kosačica
053632
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
21.372,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Benzinski traktori
088792
Traktor kosačica koja je namenjena za održavanje većih travnatih površina uz visok nivo...
Traktor kosačica AGM LTM 86-25
Cena
289.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
088791
Traktor kosilica namenjena za košenje većih površina travnjaka. Opremljen je benzinskim...
Traktor kosačica AGM LTM 98-25
Cena
269.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
083994
Tornado 5108 je idealan za košenje neravnih travnatih površina ili velikih površina do ...
Traktor kosačica Stiga Tornado 5108 W
Cena
399.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
083578
Traktor kosačica Stiga Estate 9102 WX
Cena
999.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
083657
Villager traktor kosilice su namenjene za korišćenje po velikim travnatim površinama ka...
Traktor kosačica Villager CrossMow 700
Cena
699.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074761
Traktor kosačica Stiga Estate Special
Cena
489.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074763
Traktor kosačica Stiga Tornado 9121 W
Cena
819.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074762
Traktor kosačica Stiga Tornado Special
Cena
439.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074774
Traktorska kosilica STIGA Tornado 398 M dizajnirana je za one koji žele kositi travu sa...
Traktor kosačica Stiga Tornado 398
Cena
329.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074760
Traktor kosačica Stiga Estate 384
Cena
309.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074700
Traktor kosačica Alpina AT3 98 A
Cena
299.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Benzinski traktori
074737
Villager traktor kosilice su namenjene za korišćenje po velikim travnatim površinama ka...
Traktor kosačice Villager VT 848
Cena
349.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Traktor kosačica Villager VT 1025 HD Twin
Benzinski traktori
459.999,00
Izaberi količinu
2
1