- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse brusilice
- FUSE akumulatorska brushless ugaona brusilica Villager VLP 4620
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse brusilice |
| Težina pakovanja | 9.3 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Navoj vratila | M14 |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 2500 - 11500 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
1.5Ah - 10 min
2Ah - 15 min
3Ah - 25 min
4Ah - 30 min
6Ah - 50 min
Vreme punjenja sa punjačem:
2.4A/1.5Ah - 45 min; 2.4A/2Ah - 60 min; 2.4A/3Ah - 90 min; 2.4A/4Ah - 120 min; 2.4A/6Ah - 180 min
4.5A/1.5Ah - 45 min; 4.5A/2Ah - 55 min; 4.5A/3Ah - 55 min; 4.5A/4Ah - 65 min; 4.5A/6Ah - 90 min
2x4.5A/1.5Ah - 45 min; 2x4.5A/2Ah - 55 min; 2x4.5A/3Ah - 55 min; 2x4.5A/4Ah - 65 min; 2x4.5A/6Ah - 90 min
Preporučeni punjači
2.4A, 4.5A, 2x4.5A
Napomena: Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.