- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse brusilice
- Fuse akumulatorska rotaciona brusilica VLN 7220
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse brusilice |
| Težina pakovanja | 1.42 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip brusilice | Rotaciona |
| Radna površina | 125 mm |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 10000 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
1.5Ah - 20 min
2Ah - 25 min
3Ah - 45 min
4Ah - 60 min
6Ah - 90 min
Preporučeni tipovi baterija: 1.5Ah, 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Možda Vam se svidi
Akcija na Fuse artiklima
Opremite radionicu, garažu ili dom uz posebnu ponudu FUSE baterijskih alata.
Uz FUSE sistem, jednu istu bateriju možete koristiti na više od 100 različitih alata, što znači manje troškova i više mogućnosti za rad.
Bilo da već imate FUSE alat ili tek planirate da započnete svoj set, sada je odličan trenutak da ga proširite po akcijskim uslovima.
Akcija traje od 04.05. - 31.05.2026.